Draudimas nuo vėžinių susirgimu palengvina finansinę kovos su vėžiu naštą

Išgirsta vėžio diagnozė žemę iš po kojų kasmet išmuša beveik 18 tūkst. Lietuvos gyventojų. Jie ir jų artimiausi žmonės turi išmokti gyventi su nauja realybe – operacijomis, gydymu, reabilitacija. Žmonėms staiga iškyla ir netikėti kasdienio gyvenimo klausimai, tokie kaip, pavyzdžiui, finansinis stabilumas kovos prieš vėžį metu.

Taip, vėžio gydymas, operacijos, svarbiausios būtinos reabilitacijos procedūros Lietuvoje yra kompensuojamos valstybės. Visgi, visų pirma, susirgę žmonės patiria tam tikrų patiria tam tikrų papildomų išlaidų (kelionės į gydymo įstaigas, mitybos pokyčiai). Antra, šeimos biudžetas gali patirti didelį sukrėtimą tokiu atveju, jei vėžys diagnozuojamas daugiausiai uždirbančiam šeimos nariui.

Tokiu atveju žmones dažnai gelbsti turimas sveikatos draudimas. Tiesa, su sąlyga, jog jis apima ir kritines ligas. Kaip kurios Lietuvos gyvybės draudimo bendrovės, pavyzdžiui Compensa Life, siūlo specialius draudimus nuo onkologinių ligų.

Lietuvos gyvybės draudimo įmonių asociacijos (LGDĮA) duomenimis, kritinių ligų draudimą mūsų šalyje renkasi vis daugiau žmonių – šiuo metu jau daugiau nei pusė lietuvių, turinčių gyvybės draudimo sutartis, yra pasirinkę ir kritinių ligų draudimą. LGDĮA teigia, kad kritinių ligų draudimo išmokos kasmet auga daugiau nei 10 proc. Būtent vėžys, anot asociacijos atstovų, šiuo metu yra liga, dėl kurios kritinių ligų draudimo išmokos mokamos dažniausiai. Vidutinė kritinių ligų draudimų išmoka Lietuvoje jau yra didesnė nei 6 tūkst. eurų, o didžiausios išmokos dėl vėžio jau perkopė ir 20 tūkst. eurų sumą.

Specialus draudimas nuo onkologinių susirgimų – toks kaip „Compensa Lifesiūloma Oncodroppaslauga, Lietuvoje kol kas dar gana retas reiškinys. Nuo šios vasaros Oncodropdraudimą jau galima įsigyti internetu, specialiai jam sukurtoje interneto platformoje www.oncodrop.lt. „OncoDropdraudimas skirtas 18-65 metų amžiaus žmonėms, be to draudimo apsauga kartu galioja ne tik apdraustajam, bet ir nepilnamečiams jo vaikams ar įvaikiams. Svarbiausias išskirtinis šio draudimo nuo vėžinių susirgimų bruožas yra galimybė ligos atveju gauti antrąją gydytojų nuomonę (bet kurioje pasaulio onkologijos klinikoje) apie diagnozę ir galimus ligos gydymo būdus.

Sužinokite asmeninės draudimo įmokos sumą