Ką būtina žinoti apie vėžinių susirgimų draudimą „OncoDrop“?
Ką būtina žinoti apie vėžinių susirgimų draudimą „OncoDrop“?

Vasaros viduryje gyvybės draudimo bendrovė „Compensa Life“ klientams pasiūlė naują produktą – vėžinių susirgimų draudimą „OncoDrop“. Per pirmuosius mėnesius šį draudimą įsigijo jau arti pusės tūkstančio Lietuvos gyventojų. Ką būtina žinoti ir įvertinti prieš draudžiantis „OncoDrop“ draudimu?

  1. Onkologiniai susirgimai vis dar yra viena iš dažniausiai pasitaikančių mirtingumo priežasčių Lietuvoje. Visgi, vis daugiau dėmesio skiriama vėžio prevencijai, tobulėja šios ligos gydymo metodai, jie tampa vis labiau prieinami žmonėms. Todėl vėžys, ypač jei jis diagnozuojamas ankstyvose stadijose, pamažu tampa lėtine liga. Su kuria, tinkamai ją gydant, žmonės jau išgyvena ir iki kelių dešimtmečių. Ir nors onkologinių ligų gydymas yra kompensuojamas valstybės, vėžio diagnozę išgirdę žmonės (ir jų artimieji) dažnai susiduria su rimtais finansiniais iššūkiais, sąlygotais, pavyzdžiui, darbingumo sumažėjimu ar visišku netekimu. Būtent tokiais atvejais „OncoDrop“ draudimas gali užtikrinti tam tikrą finansinį stabilumą.

  2. Išskirtinis „OncoDrop“ draudimo bruožas yra galimybė diagnozės atveju gauti antrąją gydytojų nuomonę apie ligos gydymo būdus. Pasinaudojant „Compensa Life“ partnerių, bendrovės „MediGuide“ pagalba, paciento būklę, jam pasiūlytą vėžio gydymo planą gali įvertinti geriausi  pasaulinio onkologai, dirbantys garsiausiose pasaulio ligoninėse ir institutuose. Ši antrosios nuomonės paslauga, kaip papildoma nauda, „OncoDrop“ draudimą įsigijusiems žmonėms yra teikiama visą sutarties galiojimo laiką.

  3. „OncoDrop“ draudimas skirtas žmonėms, kurių amžius – nuo 18 iki 65 metų. Labai svarbu ir tai, kad pasirašius sutartį draudimo apsauga be jokių papildomų mokesčių galioja ir nepilnamečiams apsidraudusiojo vaikams ar įvaikiams. Tiesa, būtina turėti mintyje ir tai, kad nors draudimo apsauga įsigalioja iš karto po sutarties pasirašymo, jai bus taikomas 180 dienų laukimo periodas. Jei per šį laikotarpį bus diagnozuojamas vėžinis susirgimas, jis nėra laikomas draudžiamuoju įvykiu.

  4. „OncoDrop“ draudimo įmokos dydis priklauso nuo dviejų veiksnių: besidraudžiančiojo amžiaus ir pasirenkamos draudimo sumos. Žmonės gali pasirinkti 10 tūkst. eurų, 20 tūkst. eurų, 30 tūkst. eurų ir 50 tūkst. eurų draudimo apsaugas.

  5. Įsigyti „OncoDrop“ draudimą yra labai paprasta. Tai galima padaryti internetu, šioje specialioje interneto platformoje oncodrop.lt. Čia pat yra ir „OncoDrop“ skaičiuoklė, kuria pasinaudojus galima sužinoti periodinės įmokos dydį.

Sužinokite asmeninės draudimo įmokos sumą