Kritinių ligų ir vėžinių susirgimų draudimas – ar verta turėti abu?
Kritinių ligų ir vėžinių susirgimų draudimas – ar verta turėti abu?

Šių metų vasarą gyvybės draudimo bendrovė „Compensa Life“ žmonėms pasiūlė iš esmės naują produktą – vėžinių susirgimų draudimą „OncoDrop“. Per pirmuosius mėnesius šį draudimą – teikiantį apsaugą ne tik juo apsidraudusiems žmonėms, tačiau ir jų šeimų nariams – jau įsigijo keli šimtai bendrovės klientų.

Rimgaudas Staigis, Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialo atstovas sako, kad „OncoDrop“ nėra vienintelis draudimas, klientams padengiantis onkologinių susirgimų gydymą. Tokia apsauga galima ir jei klientas yra apsidraudęs papildomu kritinių ligų draudimu. Kurią iš šių apsaugų rinktis, priklauso nuo žmogaus sveikatos būklės, poreikių.

„Jei žmogui reikalinga tik apsauga nuo vėžio, tuomet aš siūlyčiau rinktis „OncoDrop“ draudimą. Tai santykinai paprastas, į labiau konkrečią situaciją ar žmogaus problemą – susirgimą onkologine liga – nukreiptas produktas. Svarbu ir tai, kad žmogui pačiam suteikiama teisė laisvai pasirinkti draudimo sumą, o išmokos galimos ir jei vėžys diagnozuojamas ankstyvoje stadijoje. Be to, šiuo draudimu gali apsidrausti ir vyresnio amžiaus žmonės“, – pasakoja R. Staigis.

„Visgi, mano nuomone, jau turimos kritinių ligų draudimo apsaugos papildymas draudimu nuo vėžinių susirgimų yra geriausias pasirinkimas. Tuomet galima gauti solidžią draudimo išmoką draudžiamojo įvykio atveju“, – teigia Compensa Life atstovas.

Anot jo, svarbu ir tai, kad žmonės gali derinti abi šias draudimo apsaugas, o susirgimo atveju gauti didesnę išmoką.

„OncoDrop“ draudimą „Compensa Life“ klientai jau gali įsigyti internetu, šioje specialiai šiam produktui sukurtoje interneto platformoje www.oncodrop.lt.

Sužinokite asmeninės draudimo įmokos sumą