Vėžinių susirgimų draudimas suteiks galimybę susirgus konsultuotis su garsiausiais pasaulio onkologais
Vėžinių susirgimų draudimas suteiks galimybę susirgus konsultuotis su garsiausiais pasaulio onkologais

Sparčiausiai Lietuvoje auganti gyvybės draudimo bendrovė „Compensa Life“ pristato naują produktą – vėžinių susirgimų draudimą „OncoDrop“. Šį draudimą „Compensa Life“ klientai jau gali įsigyti internetu, specialiai šiam produktui sukurtoje interneto platformoje www.oncodrop.lt.

Marius Dubnikovas, „Compensa Life“ Verslo vystymo vadovas, sako, jog produktą bendrovė nutarė pasiūlyti rinkai detaliai išanalizavusi sergamumo Lietuvoje statistiką bei  įvertinusi šalies gyventojų požiūrį į ligas ir jų gydymą.

„Įvairūs statistiniai duomenys rodo, kad onkologiniai susirgimai jau daugelį metų yra viena iš dažniausių mirtingumo priežasčių mūsų šalyje. Be to, mūsų bendrovės prašymu atlikta gyventojų nuomonės apklausa parodė, kad žmonės Lietuvoje vėžinių susirgimų baiminasi labiausiai iš visų ligų. Įvertinę tai ir nutarėme žmonėms pasiūlyti naują produktą – draudimą nuo vėžinių susirgimų“.

Lietuvoje nemažai žmonių vėžį vis dar vertina kaip nuosprendį. Visgi, anot M. Dubnikovo, toks įsitikinimas – klaidingas. „Matome, kad medicina ir farmacija žengia į priekį, visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje, sėkmingai taikomi įvairūs nauji vėžinių susirgimų gydymo metodai. Be to, vis daugiau dėmesio skiriama vėžio prevencijai, todėl ši liga dažnai aptinkama ankstyvose stadijose, o tokiu atveju galimybės įveikti ją ženkliai didėja.

„OncoDrop“ draudimas skirtas žmonėms, kurių amžius – nuo 18 iki 65 metų. Be to, pasirašius sutartį draudimo apsauga kartu, be jokių papildomų mokesčių, galioja ir nepilnamečiams apsidraudusiojo vaikams ar įvaikiams.

Bene svarbiausias išskirtinis šio draudimo bruožas – galimybė ligos atveju gauti antrąją gydytojų nuomonę apie diagnozę ir galimus ligos gydymo būdus.

„Mūsų partnerių, bendrovės „MediGuide“, pagalba, draudimą turintis žmogus, kuriam nustatyta vėžio diagnozė, turės galimybę gauti antrinę gydytojų nuomonę savo ligą ir jos gydymą. Ypač svarbu tai, kad dėl jos žmogus galės kreiptis ne tik į Lietuvos gydymo įstaigas, tačiau į geriausius  pasaulinio lygio medikus, besispecializuojančius vėžinių ligų gydyme ir dirbančius garsiausiuose pasaulio onkologijos centruose. Tokiu atveju žmonėms bus pasiūlytas koreguotas arba alternatyvus gydymo planas, jie turės galimybę pasikalbėti su antrinę nuomonę pateikusiais gydytojais. Ši antrosios nuomonės paslauga  mūsų klientui suteikiama nemokamai kaip papildoma nauda draudimo nuo vėžinių susirgimų „OncoDrop“ sutarties galiojimo metu.“, – pasakoja M. Dubnikovas.

Nors draudimo apsauga įsigalios iškart po sutarties sudarymo, jai bus taikomas 180 dienų laukimo periodas. Jei per šį laikotarpį bus diagnozuojamas vėžinis susirgimas, jis nebus laikomas draudžiamuoju įvykiu.

„OncoDrop“ draudimo įmokos dydis priklausys nuo besidraudžiančiojo amžiaus ir pasirenkamos draudimo sumos. Šiuo draudimu galės naudoti visi žmonės, iki jiems sukaks 70 metų.

„Compensa Life“ nuo 2017 m. pagal naujai pasirašytų sveikatos draudimo įmokų sumas yra pirmaujanti sveikatos draudimo paslaugų teikėja Lietuvoje. Pirmąjį šių metų ketvirtį pagal šį rodiklį bendrovė užėmė 36 proc. šalies sveikatos draudimo rinkos.

Sužinokite asmeninės draudimo įmokos sumą