Oncodrop – draudimas nuo vėžio

Vėžys dabar jau nebėra tokia pavojinga liga kaip prieš kelis dešimtmečius, tačiau vėžiniai susirgimai vis tiek lyg šiol pasiglemžia milžiniškus skaičius žmonių gyvybių. Deja, tačiau šiai dienai, ši liga dar nėra pilnai išgydoma, todėl vis daugiau žmonių pamąsto ir bent jau apie tam tikrą prevencinę apsaugą – draudimą nuo vėžinių susirgimų. Apsidraudus tokiu draudimu ir netikėtai susirgus onkologine liga, draudimas dengtų kilusią finansinę gydymo išlaidų naštą.

Draudimo bendrovė Compensa Life pristato draudimą Ondocdop. Šis draudimas būtent ir yra draudimas nuo įvairių vėžinių susirgimų.

Oncodrop paslauga gali pasinaudoti įvairaus amžiaus žmonės nuo pilnametystės (18 metų). Tiesa, apsidrausti galima iki 65 metų amžiaus.

Oncodrop draudimas negali jums garantuoti sveikatos ir apsaugos nuo vėžio, tačiau tai užtikrins itin solidžią finansinę apsaugą, tuo atveju, jei susirgsite vėžiu draudimo laikotarpiu. Taip pat labai svarbu paminėti, jog sudarius draudimo sutartį apsauga galios ne tik jums, bet ir jūsų atžaloms iki tol, kol jie sulauks pilnametystės.

Pačią Ondodrop draudimo sutartį sudaryti išties labai paprasta. Ją saugiai ir greitai sudaryti galima tiesiog internetu. Žmogui, kuris nori sudaryti Oncodrop draudimo sutartį, tereikia nuodugniai susipažinti su minėto draudimo sąlygomis, atlikti nuotolinę internetinę identifikaciją. Žinoma, taip pat turite pasirinkti norimą draudimo sumą, atsakyti į keletą klausimų apie savo sveikatos būklę.

Atsakę į klausimus bei pateikę asmeninę informaciją, iškart galėsite atlikti savo pasirinktą įmoką. Po šio veiksmo, jau kitą dieną įsigalios jūsų Oncodrop - draudimo nuo vėžinių susirgimų - sutartis.

Turbūt jums kyla natūralus klausimas – kada ir kokią išmoką galėsite gauti tuo atveju, jei išsipildys blogiausias scenarijus ir jūs susirgsite vėžiu arba pajausite vėžio simptomus? Matematika, apsidraudus Oncodrop draudimu, yra išties paprasta – tuomet jei jūs, ar jūsų nepilnametis vaikas susirgs invaziniu vėžiu, kuris bus pripažintas draudžiamuoju įvykiu, jums bus išmokėta absoliučiai visa suma, kuri įvardinta jūsų sutartyje. Tuo tarpu, jei nustatytas vėžys yra neinvazinis ir yra diagnozuojamas ankstyvojoje stadijoje, jums priklausys 10 proc. draudimo sumos.

Sužinokite asmeninės draudimo įmokos sumą