Slapukų politika

Slapukų politika

Mes naudojame slapukus, kad užtikrintume mūsų svetainės funkcionavimą, o vartotojams būtų patogiau ją naudoti. Slapukus naudojame ir tam, kad pritaikytume svetainėje esančią informaciją ir reklamą (įskaitant medžiagą ir reklamą, pateikiamą socialiniuose tinkluose) asmeniniams vartotojų poreikiams ir galėtume analizuoti svetainės naudojimą.

Slapukai – tai tekstinės bylos, kurias sudaro skaičiai ir raidės, ir kurios, vartotojui apsilankius mūsų svetainėje, yra išsaugomos vartotojo kompiuteryje ar kitame įrenginyje (pvz., telefone).

Sutikimas galioja šiems domenams: www.compensalife.lt

Kokius slapukus naudojame

  • Būtinieji slapukai

Būtinuosius slapukus naudojame, kad užtikrintumėme pagrindines mūsų svetainės funkcijas. Šie slapukai suteikia mums galimybę užtikrinti, kad vartotojui bus patogu naudotis mūsų svetaine ir kad svetainėje jam bus suteiktos reikalingos paslaugos. Tokie slapukai yra būtini tam, kad svetainė veiktų, jų išjungti negalima, todėl prašyti vartotojo sutikimo juos naudoti nėra būtina.

  • Parinkties slapukai

Šiuos slapukus naudojame, kad svetainė galėtų įsiminti jūsų pirmesnes parinktis.

  • Analitiniai slapukai

Analitinius slapukus naudojame, kad vartotojui būtų patogiau naudoti mūsų svetainę. Šie slapukai padeda mums suprasti, kaip vartotojai naudoja mūsų svetainę, kada joje lankomasi ir kokios nuorodos spaudžiamos.

  • Rinkodaros slapukai

Rinkodaros slapukus naudojame, kad suprastume, kas domina mūsų lankytojus ir svetainėje, kurioje lankotės, galėtume teikti aktualesnę ir jūsų poreikiams labiau pritaikytą reklamą. Jokia asmeninė informacija šiuose slapukuose nėra saugoma, jie padeda nustatyti jūsų naudojamos naršyklės ir įrenginio tapatybę.

Jūsų pirminį pasirinkimą išsaugosime vieneriems metams. Mūsų svetainėje galite bet kada pakeisti savo parinktis, pasirinkti, kuriuos slapukus leisite mums naudoti arba atšaukti savo sutikimą. Kai asmens duomenys tvarkomi naudojant slapukus, toks tvarkymas vyksta Privatumo pranešime išdėstyta tvarka.

Slapukų politikos galiojimas

Mes turime teisę vienašališkai pakeisti slapukų politiką, naujausią jos versimą paskelbdami savo svetainėje.

Taip pat galime atnaujinti ir pakeisti slapukų naudojimo nuostatas – tokiu atveju atitinkamai pasikeis ir slapukų sąrašas. Su aktualia slapukų sąrašo versija vartotojas gali susipažinti mūsų svetainėje. Pradėję naudoti slapukus, kurie nėra būtini mūsų svetainės funkcionavimui užtikrinti, mes paprašysime vartotojo sutikimo.

Kontaktinė informacija

Jei norėtumėte daugiau sužinoti apie tai, kaip naudojame slapukus, prašome kreiptis į mus el. paštu, adresas [email protected]

 

Sužinokite asmeninės draudimo įmokos sumą