Apie MediGuide

ANTROJI MEDICININĖ NUOMONĖ | Kas tai ir kodėl tai svarbu

Jei jums būtų diagnozuotas vėžinis susirgimas, antroji medicininė nuomonė gali suteikti jums aiškius atsakymus, padėsiančius ramiai ir užtikrintai priimti sprendimus. 

„MediGuide“ siūloma antroji medicininė nuomonė gali įvertinti ar patikslinti jūsų diagnozę, gydymo planą ir jo įtaką jūsų sveikatai. Į jūsų ligos atvejį gilinsis geriausi pasaulyje tos srities medikai, dirbantys vėžio gydyme pirmaujančiuose medicinos centruose, priklausančiuose mūsų pasauliniam tinklui. Ši antrosios nuomonės paslauga yra greita, efektyvi ir jums, kaip „Compensa Life“ klientui, suteikiama nemokamai kaip papildoma nauda jūsų draudimo nuo vėžinių susirgimų „OncoDrop“ sutarties galiojimo metu.

Plačiau apie „MediGuide“ antrosios medicininės nuomonės paslaugą

PROCESAS | Kaip tai veikia

1 ŽINGSNIS

Paskambinkite „MediGuide“ telefonu
8 800 80084. Konsultantai bendraus ir visą Jums reikiamą informaciją suteiks lietuvių kalba.

2 ŽINGSNIS

Pasirašę Jums atsiųstą sutikimą, suteiksite „MediGuide“ leidimą rinkti ir pasidalinti informacija apie Jūsų ligą su specialistais.

3 ŽINGSNIS

„MediGuide“ atstovai surinks visus reikiamus su susirgimu susijusius dokumentus.

4 ŽINGSNIS

Atsižvelgiant į Jūsų ligos atvejį, pasitarus su Jumis, bus parinkti trys tinkamiausi pasaulyje pirmaujantys medicinos centrai ir gydytojai, kurie galėtų peržiūrėti Jūsų medicininę informaciją. Pasikonsultavus su savo gydytoju, galėsite pasirinkti, kuriame iš jų norėtumėte peržiūrėti Jūsų ligos atvejį.

5 ŽINGSNIS

Jūsų medicininę informaciją išanalizuos specialistų komanda Jūsų pasirinktame medicinos centre.

6 ŽINGSNIS

Per 10 darbo dienų po to, kai Jūsų pasirinktas medicinos centras gaus visą reikalingą medicininę informaciją, Jums bus pateikta išsami Jūsų ligos atvejo ir gydymo plano apžvalga, kuria galėsite pasidalinti su savo gydytoju.

Sužinokite asmeninės draudimo įmokos sumą