Apie draudimą

Sparčiausiai Lietuvoje augančios gyvybės draudimo bendrovės „Compensa Life“ siūlomo „OncoDrop“ vėžinių susirgimų draudimo apsaugą turintys žmonės, onkologinės ligos atveju, ne tik sulauks jiems pagal sutartį priklausančios draudimo išmokos, tačiau ir turės galimybę dėl savo ligos ir jos gydymo konsultuotis su žymiausiais pasaulio onkologais, dirbančiais geriausiuose gydymo centruose ir institutuose. Šią galimybę gauti antrąją nuomonę „OncoDrop“ draudimą turintiems žmonėms užtikrina „Compensa Life“ partneriai JAV bendrovė „MediGuide“. 

Žemiau rasite daugiau informacijos apie vėžinių susirgimų draudimą „OncoDrop“.

MES – JŪSŲ DRAUDIKAS

Gyvybės draudimo bendrovė „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ priklauso Austrijos draudimo grupei „Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe“. Lietuvoje bendrovės filialas veiklą vykdo nuo 2001 metų.

ŠIO DRAUDIMO TIKSLAS

Šis draudimas skirtas 18–65 metų amžiaus žmonėms. Draudimas padeda užsitikrinti finansinę apsaugą vėžinio susirgimo atveju. Pasirašius sutartį draudimo apsauga kartu galioja ir Jūsų vaikams (iki 18 metų amžiaus).

GREITAS SUTARTIES SUDARYMAS

Draudimo sutartį sudarysite internetu, greitai, paprastai ir saugiai. Jums tereikės susipažinti su draudimo sąlygomis, sutikti su jomis, pasirinkti norimą draudimo apsaugos sumą bei atsakyti į kelis klausimus apie savo sveikatą. Jei esate sveiki ir visus klausimus atsakysite neigiamai, galėsite sumokėti pasirinkto periodiškumo įmoką, o draudimo sutartis įsigalios kitą dieną.

ANTROJI MEDICININĖ NUOMONĖ

Mūsų partneris „MediGuide“ suteiks Jums galimybę gauti antrąją nuomonę apie Jūsų diagnozę ir ligos gydymą. Ją pateiks pasaulinio lygio medikai, besispecializuojantys vėžinių ligų gydyme ir dirbantys garsiausiuose pasaulio onkologijos centruose. Jums bus pasiūlytas gydymo planas, kuris bus sudarytas atsižvelgiant į Jūsų situaciją ir paremtas naujausiais mokslo patvirtintais gydymo būdais. Antroji nuomonė (diagnozė) ir gydymo pasiūlymas bus pateikti lietuvių kalba. Taip pat turėsite galimybę pasikalbėti su antrąją medicininę nuomonę pateikusiais medikais. 

PLATI DRAUDIMO APSAUGA

Jei Jūs ar kartu apdrausti nepilnamečiai vaikai susirgtumėte invaziniu vėžiu ir liga būtų pripažinta draudžiamuoju įvykiu, išmokėsime visą sutartyje numatytą draudimo sumą. Diagnozavus neinvazinį, tai yra ankstyvosios stadijos vėžį Jums, išmokėsime 10 procentų sutartyje numatytos draudimo sumos.

DRAUDIMO SUMOS PASIRINKIMAS

Įvertinę savo poreikius ir galimybes, galėsite pasirinkti vieną iš keturių draudimo sumų ir Jums patogiausią draudimo įmokos mokėjimo periodiškumą: kartą per metus, kas ketvirtį arba kas mėnesį (jei numatoma mokėti įmoka bus ne mažesnė kaip 10 eurų).

DRAUDIMO SUTARTIES LAIKOTARPIS

Draudimo sutartis sudaroma 5 metų laikotarpiui. Pasibaigus šiam terminui galėsime Jums pasiūlyti sudaryti naują sutartį atnaujintomis sąlygomis.

DRAUDIMO APSAUGOS GALIOJIMAS

„OncoDrop” draudimo apsauga galios iki apdraustajam sueis 70 metų. Tuomet draudimo sutartis ir apsauga nustos galioti ir apdraustajam, ir ta pačia sutartimi apdraustiems jo vaikams. Draudimo apsauga visiems ta pačia sutartimi apsidraudusiems nustos galioti ir tada, jei Jums bus išmokėta draudimo suma dėl invazinio vėžio. Nors draudimo apsauga įsigalios iškart po sutarties sudarymo, jai bus taikomas 180 dienų laukimo periodas. Jei per šį laikotarpį bus diagnozuojamas vėžinis susirgimas, jis nebus laikomas draudžiamuoju įvykiu.

DRAUDIMO IŠMOKA

Jei Jums bus patvirtintas vėžinis susirgimas, mes išmokėsime draudimo sumą arba jos dalį priklausomai nuo diagnozuotos ligos. Draudimo išmoką sumokėsime ne vėliau kaip per 30 dienų nuo tada, kai gausime visą reikiamą informaciją ir dokumentus, būtinus norint nustatyti vėžinio susirgimo faktą, aplinkybes ir išmokos dydį.

SVARBU - TEISINGA INFORMACIJA

Vertindami draudimo riziką mes vadovaujamės Jūsų pateikta informacija ir atsižvelgiame į Jūsų amžių  bei sveikatos būklę. Todėl atidžiai perskaitykite pateiktus klausimus ir atsakingai į juos atsakykite.

DRAUDIMO SUTARTIES NUTRAUKIMAS

Draudimo sutartį galėsite nutraukti raštu įspėję mus prieš 30 dienų. Jei tai atliksite per 30 dienų nuo sutarties sudarymo, grąžinsime Jums visą sumokėtą draudimo įmoką.

OncoDrop“ - naujas produktas, kokio niekada nesiūlė jokia draudimo kompanija Baltijos šalyse. Kuriant šį produktą kartu dirbo „Compensa Life“, „Swiss RE“ (Šveicarija) ir „MediGuide“ (JAV) komandos. „OncoDrop“ pasižymi klasikiniu draudimu diagnozavus vėžinius susirgimus, kai ligos atveju išmokama draudimo suma, o taip pat keliomis unikaliomis ypatybėmis:

  • Antroji nuomonė - ligos diagnozės ir gydymo plano įvertinimas, kurį klientui pateikia pasirinkto pasaulinio lygio gydymo centro specialistai. Mūsų partneris „MediGuide“, išanalizavęs ligos istoriją, klientui pasiūlo bent tris gydymo įstaigas pasaulyje, o draudimo apsaugą turintis žmogus iš jų pasirenka tą, kurios gydytojų nuomonę norėtų išgirsti.

  • Draudimo nuo vėžinių susirgimų apsauga galioja ne tik sutartį sudariusiems žmonėms. Už tą pačią kainą kartu apdraudžiami ir jų vaikai bei įvaikiai (taip pat ir draudimo sutarties galiojimo laikotarpiu gimsiantys vaikai).

  • Nėra sudėtingo rizikos vertinimo proceso: tereikia atsakyti į kelis klausimus apie sveikatą.

  • Sutarties sudarymas vyksta internetu, nereikia pildyti ir pasirašinėti jokių popierinių dokumentų.

  • Tai nebrangus produktas, turintis labai didelę pridėtinę vertę.

  • OncoDrop“, kaip papildoma draudimą, verta įsigyti ir tiems žmonėms, kurie jau turi kritinių ligų draudimą „Compensa Life“ ar kitoje draudimo kompanijoje. „OncoDrop“ apsauga suteiks klientams galimybę gauti antrąją geriausių pasaulio onkologų nuomonę .

Sužinokite asmeninės draudimo įmokos sumą