Apie mus

„Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialas“ – gyvybės draudimo bendrovė, teikianti gyvybės draudimo paslaugas privatiems ir verslo klientams, bei sveikatos draudimo paslaugas verslo klientams.

Baltijos šalyse „Compensa Life Vienna Insurance Group SE“ veikia nuo 1993 metų, o nuo 2001 m. bendrovės filialas veiklą vykdo ir Lietuvoje. Vienintelis gyvybės draudimo bendrovės "Compensa Life Vienna Insurance Group SE" akcininkas yra Austrijos draudimo grupė "Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe".

„Vienna Insurance Group SE“, Vienoje (Austrijoje) nuo 1824 metų įsikūrusi tarptautinė draudimo grupė, yra viena iš pirmaujančių draudimo bendrovių Austrijoje ir Centrinėje bei Rytų Europoje, vienijanti apie 50 bendrovių 25 šalyse, kuriose dirba apie 24 000 darbuotojų, ir siūlanti platų tarptautinius standartus atitinkantį aukščiausios kokybės paslaugų asortimentą tiek gyvybės, tiek ir ne gyvybės draudimo sektoriuose.

Lietuvos draudimo rinkoje mums labai svarbu būti patikimais klientų partneriais, todėl savo veikloje vadovaujamės pagrindiniais principais:

Patikimumas. Austrijos draudimo grupės „Vienna Insurance Group“ aukšti finansiniai rezultatai bei  geri mokumo rodikliai  užtikrina ne tik klientų investicijų saugumą, bet ir suteikia galimybę gauti didesnį pelną nuo sukauptų sumų.

Saugumas. „Vienna Insurance Group“ grupės finansinį ir veiklos stabilumą, aukštą apsaugos lygį klientams, akcininkams, partneriams ir darbuotojams garantuoja A+ reitingas pagal žymios reitingų agentūros „Standard & Poor’s“ vertinimą. Draudimo sutartys perdraudžiamos vienose didžiausių pasaulio perdraudimo kompanijų
"Munich RE“ ir  „VIG RE“.

PatirtisDaugiametė „Vienna Insurance Group“ patirtis leidžia Lietuvos rinkai teikti tarptautinio lygio standartus atitinkančias paslaugas.   

Sužinokite asmeninės draudimo įmokos sumą