Apie draudimą nuo vėžio

Sparčiausiai Lietuvoje augančios gyvybės draudimo bendrovės „Compensa Life“ siūlomo „OncoDrop“ vėžinių susirgimų draudimo apsaugą turintys žmonės, onkologinės ligos atveju, ne tik sulauks jiems pagal sutartį priklausančios draudimo išmokos, tačiau ir turės galimybę dėl savo ligos ir jos gydymo konsultuotis su žymiausiais pasaulio onkologais, dirbančiais geriausiuose gydymo centruose ir institutuose. Šią galimybę gauti antrąją nuomonę „OncoDrop“ draudimą turintiems žmonėms užtikrina „Compensa Life“ partneriai JAV bendrovė „MediGuide“. 

Žemiau rasite daugiau informacijos apie vėžinių susirgimų draudimą „OncoDrop“.

OncoDrop“ - naujas produktas, kokio niekada nesiūlė jokia draudimo kompanija Baltijos šalyse. Kuriant šį produktą kartu dirbo „Compensa Life“, „Swiss RE“ (Šveicarija) ir „MediGuide“ (JAV) komandos. „OncoDrop“ pasižymi klasikiniu draudimu diagnozavus vėžinius susirgimus, kai ligos atveju išmokama draudimo suma, o taip pat keliomis unikaliomis ypatybėmis:

  • Antroji nuomonė - ligos diagnozės ir gydymo plano įvertinimas, kurį klientui pateikia pasirinkto pasaulinio lygio gydymo centro specialistai. Mūsų partneris „MediGuide“, išanalizavęs ligos istoriją, klientui pasiūlo bent tris gydymo įstaigas pasaulyje, o draudimo apsaugą turintis žmogus iš jų pasirenka tą, kurios gydytojų nuomonę norėtų išgirsti.

  • Draudimo nuo vėžinių susirgimų apsauga galioja ne tik sutartį sudariusiems žmonėms. Už tą pačią kainą kartu apdraudžiami ir jų vaikai bei įvaikiai (taip pat ir draudimo sutarties galiojimo laikotarpiu gimsiantys vaikai).

  • Nėra sudėtingo rizikos vertinimo proceso: tereikia atsakyti į kelis klausimus apie sveikatą.

  • Sutarties sudarymas vyksta internetu, nereikia pildyti ir pasirašinėti jokių popierinių dokumentų.

  • Tai nebrangus produktas, turintis labai didelę pridėtinę vertę.

  • OncoDrop“, kaip papildoma draudimą, verta įsigyti ir tiems žmonėms, kurie jau turi kritinių ligų draudimą „Compensa Life“ ar kitoje draudimo kompanijoje. „OncoDrop“ apsauga suteiks klientams galimybę gauti antrąją geriausių pasaulio onkologų nuomonę .

Sužinokite asmeninės draudimo įmokos sumą